» » » ماموریت دانشگاه فنی و حرفه‌ای تربیت دانشجویان کارآفرین است


9 بهمن 1396
ماموریت دانشگاه فنی و حرفه‌ای تربیت دانشجویان کارآفرین است

سرپرست دانشگاه فنی و حرفه‌ای در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی، رئیس ستاد اقامه نماز کشور، ماموریت دانشگاه فنی و حرفه‌ای را تربیت دانشجویان کارآفرین عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، به نقل از روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه‌ای، صالحی عمران، سرپرست این دانشگاه در دیدار با رئیس ستاد اقامه نماز کشور اظهار کرد: این دانشگاه به دنبال اعتلای سطح فرهنگ مهارت‌آموزی، جهت‌دهی به استعدادهای دانشجویان جدید‌الورود، هدایت آنان به سمت اشتغال مفید و احراز آمادگی نسبی برای ادامه تحصیل در رشته‌های علمی و مهارتی است.

صالحی با اشاره به تعداد دانشجویان، تجهیزات و امکانات دانشگاه فنی و حرفه‌ای در کشور گفت: برنامه‌ریزی مدیران دانشگاه در جهت کیفیت بخشی به فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی به منظور اجرای اهداف و ماموریت‌های دانشگاه در راستای تربیت دانشجویان کارآفرین است.

حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی، رئیس ستاد اقامه نماز کشور نیز در این جلسه ضمن طرح مباحثی در خصوص اهمیت مهارت‌آموزی، بر ضرورت آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در تمامی حوزه‌ها تاکید کرد.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور با تاکید بر آموزش مهارت‌های کاربردی در جامعه کنونی، به منویات مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت معظم‌له در این خصوص بیان داشتند: مسئله مهارت‌آموزی مساله جدی و نیازی حتمی کشور است.

یادآور می‌شود در این جلسه در خصوص لزوم فرهنگ‌سازی برای توسعه آموزش‌های مهارتی و ارزش‌گذاری به مهارت‌آموزی و کارآفرینی، استفاده از رسانه‌ها در خصوص معرفی دانشگاه، تلاش برای هموار کردن موانع قانونی در جهت اجرای فعالیت‌های مراکز فنی و حرفه‌ای در کشور مذاکره و مقرر شد برنامه‌های متنوع فرهنگی در این راستا تهیه و اجرا شود.


ارتباط با ما

آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس
خيابان بزرگمهر - پلاک 85

تلفن : 66402882-66970775
پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com