» » » نکاتی فراتر از آموزه‌های دانشگاه در طرح دانشجو معلم قرآن یاد گرفتیم


23 مرداد 1396
نکاتی فراتر از آموزه‌های دانشگاه در طرح دانشجو معلم قرآن یاد گرفتیم

مهسا رمضانی آموزش تجوید را از ویژگی‌های بارز طرح دانشجو معلم قرآن کریم دانست و گفت: حضور اساتید مجرب و بیان نکات جالب در حوزه تجوید و تدبر در قرآن بسیار خوب و ارزشمند بود، به گونه‌ای که نکاتی فراتر از آموزه‌های دانشگاه یاد گرفتیم.

مهسا رمضانی، دانشجوی تربیت معلم قرآن کریم از استان اصفهان و از شرکت‌کنندگان طرح دانشجو معلم قرآن کریم در گفت‌وگو با کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ با بیان اینکه در استان اصفهان فعالیت‌های قرآنی با استقبال خوبی رو‌به‌رو است، گفت: خانواده‌های زیادی برگزارکننده جلسات هفتگی قرآن در منازل خود هستند؛ کودکان و نوجوانان با حضور در این جلسات به همراه والدین خود ذوق و شوق فراوانی در یادگیری امور قرآنی دارند.
وی که سابقه تدریس در کلاس‌های قرآن بسیج را دارد، مهم‌ترین انگیزه خود از شرکت در طرح دانشجو معلم را نشر فرهنگ قرآنی و ارتقای فعالیت‌های قرآنی خود دانست و خواستار استمرار و دوام این طرح شد.
این دانشجوی تربیت معلم قرآن با بیان اینکه بهتر است از نظر زمانی، ساعات بیشتری برای این طرح در نظر گرفته شود، گفت: حضور فارغ‌التحصیلان رشته‌های قرآنی در حوزه تدریس قرآن به دلیل پیش‌زمینه ذهنی و آگاهی بیشتری که دارند می‌تواند در این طرح بسیار کارآمد باشد به‌گونه‌ای که این افراد پس از کسب آموزش‌های لازم می‌توانند افراد زیادی را به این حوزه علاقه‌مند کنند.
وی آموزش تجوید به صورت عملی و نظری را از ویژگی‌های بارز این طرح دانست و عنوان کرد: حضور اساتید مجرب و بیان نکات جالب در حوزه تجوید و تدبر در قرآن بسیار خوب و ارزشمند بود، به گونه‌ای که نکاتی فراتر از آموزه‌های دانشگاه یاد گرفتیم.


ارتباط با ما

آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس
خيابان بزرگمهر - پلاک 85

تلفن : 66402882-66970775
پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com