» » فراخوان جذب ایده توسط مؤسسه بیت‌الاحزان


13 آبان 1396
فراخوان جذب ایده توسط مؤسسه بیت‌الاحزان

مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) به عنوان یکی از مؤسسات موفق کشور در زمینه تربیت حفاظ طی فراخوانی اقدام به جذب ایده‌های مردم در زمینه برنامه‌های آموزشی و راه‌های استقلال مالی مؤسسات کرده است.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) فارس نوشت: مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) طی فرخوانی به جذب ایده‌های عموم مردم در زمینه‌های تقویت برنامه‌های آموزشی و فرهنگی و همچنین راه‌های در‌آمد‌زایی و چگونگی استقلال مالی مؤسسات کرده است.

با توجه به مردمی بودن و وابستگی مالی اکثر مؤسسات قرآنی کشور به بودجه‌های دولتی، با تغییر سیاست‌های دولت‌ها، فعالیت‌های این گونه مؤسسات همواره با نوسان بسیار و در بسیاری موارد با تعطیلی همراه بوده است. مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت زهرا (سلام الله علیها) از بدو تأسیس جهت پیشگیری از این گونه مشکلات و تأثیر منفی وابستگی به کمک های دولتی، با سیاست‌گذاری اسقلال محور، بنای خود را بر خودکفایی مالی و اقتصادی از طریق اجرای برخی ایده‌های اقتصادی قرار داده است و همواره از طرح‌های خلاقانه و ایده‌های نو جهت پیشرفت استقبال کرده است.

این مؤسسه در زمینه آموزش ایده‌هایی مانند راه‌اندازی مدارس شبانه‌روزی حفظ قرآن کریم، اعزام حافظان و مربیان قرآن به مناطق محروم، اجرای دوره سه ماهه حفظ قرآن برای ایام فراغت دانش‌آموزان، دانشجویان و طلاب در تعطیلات تابستان، راه‌اندازی حوزه علمیه قرآن محور و... را اجرا کرده، همچنین این مؤسسه در زمینه اقتصادی هم فعالیت‌های مختلفی را در دست اجرا دارد تا بوسیله این فعالیت‌ها ضمن داشتن خود‌کفایی نسبی وابستگی خود را بودجه‌های دولتی از بین ببرد.

اکنون هم مؤسسه بیت‌الاحزان به دنبال جذب ایده‌های بیشتر در زمینه برنامه‌های مختلف آموزشی و خودکفایی اقتصادی است و قصد دارد با انتقال این ایده‌ها به دیگر مؤسسات گام مهمی در راستای استقلال کامل مؤسسات مردمی بردارد.

به برترین ایده‌های خلاقانه هدیه سفر زیارتی ۵ روزه به مشهد مقدس و جوایز نفیس دیگری اهدا می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت فرم ثبت ایده از اینجا اقدام و این فرم از طریق پست الکترونیک به نشانی beytolahzan۹۲@gmail.com و یا از طریق تلگرام به نشانی ravabet_beyt@ ارسال کنند.


ارتباط با ما

آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس
خيابان بزرگمهر - پلاک 85

تلفن : 66402882-66970775
پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com