» » حمایت دانشگاه تهران از فعالیت‌های قرآنی دانشجویان


23 آبان 1396
حمایت دانشگاه تهران از فعالیت‌های قرآنی دانشجویان

نیلی احمدآبادی اظهار کرد: یکی از فعال‌ترین نهادهای دانشجویی در دانشگاه تهران در حوزه قرآن و عترت است و دانشگاه هم سعی کرده در حد توانمندی‌هایی که دارد، این فعالیت‌ها را پشتیبانی کند.

محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) به بحث درباره اهمیت آموزش قرآن در میان دانشگاهیان و وضعیت فعالیت‌های قرآنی در دانشگاه تهران پرداخت و اظهار کرد: ما به عنوان ملتی مسلمان و ملتی که بسیاری از فعالیت‌ها و دیدگاه‌های ما از قرآن گرفته می‌شود، قطعا باید توجهی جدی به امر فعالیت‌های قرآنی در کشور و مخصوصا در میان دانشگاهیان داشته باشیم. بخصوص در دانشگاه تهران که جایگاه نخبگان کشور است و جهت‌گیری جوانان و دانشجویان در این دانشگاه بسیار دارای اهمیت است و توجه به قرآن اهمیت زیادی پیدا می‌کند.

حمایت دانشگاه تهران از فعالیت‌های قرآنی دانشجویان

رئیس دانشگاه تهران یادآور شد: در دانشگاه تهران، برخی فعالیت‌های قرآنی به صورت مستقیم است که بیشتر توسط نهادهای دانشجویی شکل می‌گیرد و اکنون نهادهای دانشجویی مختلفی در حوزه قرآن و عترت به فعالیت می‌پردازند و دانشگاه هم در حد توان خود سعی کرده این فعالیت‎های دانشجویی را تقویت کند.
نیلی احمدآبادی افزود: بنده معتقدم یکی از فعال‌ترین نهادهای دانشجویی در دانشگاه تهران در همین حوزه قرآن و عترت به فعالیت و در مجموع استنباط بنده این است که فعالیت‌های دانشجویی در حوزه قرآنی در دانشگاه تهران از استقبال نسبی برخوردار بوده و دانشگاه هم سعی کرده در حد توانمندی‌هایی که دارد، این فعالیت‌ها را پشتیبانی کند.


ارتباط با ما

آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس
خيابان بزرگمهر - پلاک 85

تلفن : 66402882-66970775
پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com