» » » مجموعه سوالات متون فقه آزمون‌های کارشناسی ارشد


15 شهریور 1396
مجموعه سوالات متون فقه آزمون‌های کارشناسی ارشد

کتاب مجموعه سوالات متون فقه آزمون‌های کارشناسی‌ارشد، اثر حامد رستمی نجف‌آبادی، دانش‌آموخته دکتری فقه و حقوق دانشگاه مذاهب اسلامی چاپ و منتشر شد.

کتاب مجموعه سوالات متون فقه آزمون‌های کارشناسی‌ارشد، اثر حامد رستمی نجف‌آبادی، دانش‌آموخته دکتری فقه و حقوق دانشگاه مذاهب اسلامی چاپ و منتشر شد.

در این مجموعه، تست­‌های تألیفی درس «متون فقه» ۲۰ سوال مانند کنکور سراسری به­‌صورت تفکیکی و مجزا طرح شده، که تا آزمون ۷ به­‌صورت مرحله­‌ای پیش رفته و از آزمون ۸ تا ۱۳ به­‌صورت آزمون­­‌های جامع تألیفی سوالات طرح شده­ است و سعی شده که حتی­‌المقدور سوالات تکراری و کپی­‌برداری از سوالات آزمون­‌های سنوات قبل و کتب تستی مؤسسات حقوقی استفاده نشود و سوالات استخراجی و ابداعی به اصطلاح تألیفی باشد و در عین حال از نکات و فصول مهم سوال‌خیز کنکور بالطبع، سوالات بیشتری طرح شده­ است؛ از آزمون ۱۴ تا ۱۸ آزمون­‌های کارشناسی‌ارشد مجموعه حقوق (سراسری و آزاد) سنوات قبل برای تطبیق و نمونه آورده و پاسخ داده­ شده است؛ از باب­‌های عبادات از طهارة تا نذر، سبق و رمایه، ظهار، صید، ذباحه، اطعمه و اشربه چون در آزمون کارشناسی­‌ارشد سنوات قبل سوالی تا کنون طرح نشده­، در این مجموعه نیز سوالی مطرح نشده­ است. پاسخنامه سوالات کاملا تشریحی و در عین حال موجز و مفید است و دانشجو را در تسلط به مباحث یاری می­‌کند؛ در عین حال پاسخ­نامه­‌ها منبع خوبی برای مطالعه مختصر مباحث «متون فقه» است.

برای مطالعه منبع اصلی می­‌توانید «متون فقه جزایی؛ حدود، قصاص و دیات» چاپ شده توسط مؤلف و هم­چنین کتاب «متون فقه خصوصی؛ بیع و خیارات» زیر چاپ توسط ناشر را جهت مطالعه و تسلط بیشتر بر مباحث استفاده نمائید. این کتاب علاوه بر داوطلبان آزمون کارشناسی­‌ارشد مجموعه حقوق می­‌تواند مورد استفاده داوطلبان آزمون­‌های حقوقی از جمله آزمون دکتری مجموعه حقوق و داوطلبان آزمون کارشناسی­‌ارشد فقه و مبانی حقوق اسلامی قرار گیرد که به همت انتشارات خرسندی چاپ و منتشر شده است.


ارتباط با ما

آدرس: تهران -خيابان انقلاب -خيابان قدس
خيابان بزرگمهر - پلاک 85

تلفن : 66402882-66970775
پست الکترونيک: isqa.ir@gmail.com